Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Besyo Sınavı 2015


2015 ÖZEL YETENEK SINAV KILAVUZU

Ön Kayıt Tüm bölümlerin kayıt işlemleri 6-7 Temmuz 2015 (Pazartesi ve Salı) tarihlerinde, mesai saatleri içerisinde yapılacaktır.

Ön Kayıt Yeri ve İletişim Cumhuriyet Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Spor Salonu, Kampus – Sivas Tel: 0346 – 219 12 50Faks: 0346 – 219 12 51 E-posta: besyo2015@cumhuriyet.edu.tr.

Sınav Tarihi Tüm bölümlerin sınavları 8-9-10 Temmuz 2015 (Çarşamba-Perşembe-Cuma) tarihleri arasında yapılacaktır. Sınav Yeri Cumhuriyet Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Spor Salonu ve Cumhuriyet Stadyumu Atletizm Pisti. Kampus – Sivas

Sınav Komisyonu, gerektiğinde ilan edilmek suretiyle; sınav tarihi, programı, sınav yer ve zamanında değişiklikler yapabilir. Adaylar Sınav Komisyonunun duyuru ve ilanlarını takip etmek zorundadırlar.

DİKKAT! Kılavuzda yer alan kurallar, kılavuzun yayım tarihinden sonra yürürlüğe girebilecek yasama, yürütme ve yargı organları ile Yükseköğretim Kurulu ve ÖSYM Yönetim Kurulu kararları gerekli kıldığı takdirde değiştirilebilir. Sınavla ilgili geniş bilgi ve sınav sonuçlarına ulaşılabilecek internet adresi http://besyosinav.cumhuriyet.edu.tr.

 

indir.jpg (254×89)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ