Ankara Üniversitesi Besyo Sınavı 2015


ÖN KAYITLAR
Madde 9: Ön kayıtlar, 29 HAZİRAN-10 TEMMUZ 2015 tarihleri arasında http://sporbilimleriyeteneksinavi.ankara.edu.tr/ internet adresinden elektronik ortamda başlayacaktır. Elektronik ortamda kayıt için izlenecek yolları bu maddenin “e.” şıkkında bulabilirsiniz. Elektronik ortamda ön kayıt işlemlerini yapan adaylardan;
a. Liselerin spor alanlarından mezun olanlar (SPOR LİSESİ MEZUNLARI HARİÇ) Okul Müdürlüğü’nden “Spor Alan Çıkışlı”dır ibaresi bulunan belgeyi
b. Spor Özgeçmiş Puanı (SÖP) olan adaylar aşağıda detaylı olarak açıklaması yapılan belgeleri Ankara Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi, Spor Bilimleri Fakültesi’ne elektronik ortamda başvuru yapılan günün MESAİ SAATİ BİTİMİNE KADAR şahsen getirmeleri gerekmektedir. Görevlilerin ilgili belgeleri (Spor Çıkışlı Belgesi ve SÖP Belgeleri) onaylamasıyla ön kayıt işlemleri tamamlanmış olacaktır.
c. Diğer tüm adayların ön kayıt işlemleri, adayın elektronik ortamda gerekli işlemleri tamamladıktan sonra, 24 saat içerisinde merkezi sistemden kayıt onayını takiben alınacak “Ön Kayıt İşlemi Tamamlanmıştır” belgesi ile tamamlanacaktır. Bu adayların sınav için aldıkları randevu tarihine kadar fakültemize gelmelerine gerek yoktur.
d. Yabancı Uyruklu Adayların Başvuru Koşulları: Yabancı uyruklu adaylar başvuruları Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na, “http://oidb.ankara.edu.tr/?page_id=5596” web adresinde belirtilen ilkeler çevresinde yapılacaktır. Detaylı bilgi Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’nın ilgili web sayfasından elde edilebilir.
e. Elektronik ortamda kayıt için izlenmesi gereken adımlar

Ayrıntılı Bılgı Icın Sınav Kılavuzunu Indırınız…

indir.jpg (254×89)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ