Amasya Üniversitesi Besyo Sınav Sonuçları 2015


Özel Yetenek Sınavı I. Aşaması tamamlanmıştır. II. Aşama Sınavı 25.06.2015 saat 09:00’da başlayacak olup II. Aşamaya geçen adaylar göğüs numarası sırasına göre sınava alınacaktır. Sınava öncelikle Bayan Adaylar alınacak olup, adayların sınav günü 08:00 da AMASYA ÜNİVERSİTESİ SPOR SALONU önünde Nüfus Cüzdanlarıyla ve Sınav Giriş Kartı ile birlikte hazır olmaları gerekmektedir.

İkinci aşamaya katılacak tüm adaylar saat 08:30’da AMASYA ÜNİVERSİTESİ SPOR SALONU içerisine alınacaktır. Sınava katılacak tüm adaylara spor salonu içerisindeki parkurun tanıtımı yapılacak ve önemli bilgiler verilecektir. Daha sonra adaylar göğüs numarasına göre sınava alınacaktır. Her aday ilgili sınav saatinde göğüs numarası sırasına göre sınava alınacaktır. Kendisine sıra geldiği halde sınav yerinde bulunmayan aday sınav hakkını kaybetmiş olacaktır. Diğer önemli hususlar Özel Yetenek Sınav Kılavuzunda belirtilmiştir.

II. aşamada Özel Yetenek Sınavı Yerleştirme Puanı (YP) hesaplanmasında kullanılacak bilgiler ekte verilmiştir. İlgili belgede yer alan adaylara ait bilgiler ile ilgili itirazlar Beden Eğitimi  ve Spor Öğretmenliği  bölümü 2015-2016 Öğretim Yılı Özel yetenek sınav kılavuzunda yer alan kurallar çerçevesinde 25.06.2015 tarihi saat 13:00’a kadar Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığına şahsen yapılması gerekmektedir. Bu süreden sonra yapılacak itirazlar kabul edilemeyecektir.

 

indir.jpg (254×89)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ